e-Dziekanat

Kontrast:   Czcionka:
Czwartek, 24 sierpnia 2017 • imieniny: Bartłomieja, Malwiny

Studia podyplomowe - Programowanie z elementami systemów wbudowanych

Email Drukuj PDF Google+ Twitter Facebook

Stuudia podyplomowe Programowanie z elementami systemów wbudowanych

Wydział Informatyki ZUT w Szczecinie
ogłasza nabór na 
dwusemestralne studia podyplomowe
Programowanie z elementami systemów wbudowanych

Studia te skierowane są do kręgu osób zainteresowanych nabyciem lub podniesieniem umiejętności w zakresie programowania urządzeń i systemów wbudowanych.
Oferta została stworzona w porozumieniu z przedsiębiorstwami branży IT aktywnie działającymi w województwie zachodniopomorskim.

Zajęcia będą prowadzić wykładowcy Wydziału Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie oraz specjaliści z firm:

Studia te są unikalnym przykładem połączenia wiedzy i praktyki każdej ze stron. 

Nabór na studia trwa do 5 marca 2017 roku.

Zapraszamy na
http://www.wi.zut.edu.pl/studia-podyplomowe-programowanie-z-elementami-systemów-wbudowanych

Program studiów obejmuje zagadnienia związane z systemem Linux, programowaniem w językach C oraz C++, a także z testowaniem oprogramowania i obejmuje łącznie 192 h zajęć.
W pierwszym semestrze przewidziane są 104 godziny, zaś w semestrze drugim 88 godzin. Zajęcia kończą się praktycznym projektem, który będzie przedstawiany przed gronem specjalistów.

Zajęcia w pierwszym semestrze rozpoczną się w połowie marca 2017 roku i potrwają do końca czerwca 2017 roku. Drugi semestr rozpocznie się w październiku 2017 roku i będzie trwał do końca stycznia 2018 roku. Wszystkie zajęcia będą odbywały się w trybie niestacjonarnym, w postaci jedno- lub dwudniowych zjazdów w weekendy. Podczas zjazdów słuchacze będą mieli dostęp do specjalistycznych pracowni, laboratoriów i oprogramowania Wydziału Informatyki.

Koszt dwóch semestrów studiów wynosi 4600 zł brutto, z możliwością opłaty w ratach.

Absolwenci studiów będą mogli uzyskać dofinansowanie w wysokości 50% kosztów, w przypadku podpisania umowy o pracę z jedną z współpracujących firm, czyli brightONE, GlobalLogic, Mobica lub Tieto. Dofinansowanie jest uzależnione wyłącznie od decyzji firmy.

Kontakt
Kierownik studiów: dr inż. Radosław Maciaszczyk
Sekretariat: mgr inż. Iwona Scheibe
pokój 218,209  budynek WI 2, ul. Żołnierska 52
tel. 91 449 56 67 lub 91 449 55 42,
email: Radosław Maciaszczyk , Iwona Scheibe < Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. >

http://www.wi.zut.edu.pl/studia-podyplomowe-programowanie-z-elementami-systemów-wbudowanych

 

stat=880659