Formularz wyszukiwania
Zaloguj
Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej

Aktualności studenckie

KOMUNIKAT NR 30

Rektora Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

z dnia 9 listopada 2018 r. o godzinach wolnych od zajęć dydaktycznych dla studentów

Link: Komunikat nr 30

Badania lekarskie dotyczą tylko tych studentów, którzy nie posiadają ważnych badań oraz którym w roku akademickim 2018/2019 upływa termin ważności badania. Badania lekarskie studentów studiów stacjonarnych będą przeprowadzane od 22 listopada 2018 r. do końca grudnia 2018 r.

Studenci będą badani w Poradni Ogólnej ul. Bohaterów Warszawy 51 (tel. 91 449 45 34, 91 449 44 22) w wyznaczonych terminach – poniedziałek, środa, czwartek, piątek w godz. 8.00-14.00
wtorek w godz.: 10.00-13.00 oraz 13.30-18.00

Student zgłaszający się do przychodni powinien posiadać:

  • skierowanie na badania lekarskie wydane przez Dziekanat ze szczegółową charakterystyką stanowisk
  • dokument tożsamości,

Zgodnie z § 18 ust. 7 Regulaminu studiów ZUT w Szczecinie, student zobowiązany do poddawania się badaniom lekarskim określonym przez Uczelnię.

Studencie, myślisz o własnym biznesie? To szkolenie jest dla Ciebie – przyjdź 19 listopada 2018 r. a dowiesz się:

  • co to są modele biznesowe,
  • jak dobrze zaplanować własną firmę,
  • skąd wziąć pieniądze na rozwój biznesu,
  • jak poprawnie zarejestrować firmę.

Szkolenie poprowadzi p. Magdalena Ostrowska, kierownik Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości w RCIiTT. Na szkolenie obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

intive Patronage

Marzysz o karierze w branży IT? Chcesz stać się Programistą, Analitykiem czy Testerem? Mamy dla Ciebie super Start! Program Patronage został stworzony właśnie dla takich osób jak Ty! Z nami stworzysz aplikację od początku do końca pod okiem doświadczonych liderów, zdobędziesz wiedzę i pierwsze doświadczenie, a także zyskasz szansę na zatrudnienie w firmie intive. Przy okazji zaliczysz potrzebne praktyki.

Przyjdź na spotkania informacyjne, które odbędą się w listopadzie i dowiedz się więcej. Opowiemy o każdej grupie technicznej: Java, .Net, Frontend, iOS, Android, QA, Business Analysis, Machine learning & Big data.

Zapisz się na dowolną ilość spotkań pod linkiem: Zapisy Spotkania Informacyjne

Pierwsze spotkania już jutro! Poznacie szczegóły o grupie Java oraz Machine learning & Big data. Nie przegap tej okazji! Udział programie pozwala na zaliczenie praktyki programowej. Pamiętaj, aby spełniać swoje marzenia trzeba działać :)

Zapraszamy studentów I-szych roczników na sportowe otrzęsiny.

Więcej informacji: swfis.zut.edu.pl