Oferty pracy i praktyk

PKN ORLEN S.A. rozpoczął nabór kandydatów do III edycji Programu Stażowego „Kierunek ORLEN”. Ideą programu jest przygotowanie adeptów kierunków technicznych i biznesowych do pracy w zawodzie zgodnym z wykształceniem. W tym roku oferowanych jest 25 miejsc stażowych w kilkunastu obszarach firmy.

Staż w ORLENIE jest szansą na rozpoczęcie stabilnej kariery w perspektywicznej branży. Uczestnicy będą zajmować się zadaniami merytorycznymi osadzonymi w praktyce biznesowej, dzięki czemu mają możliwość przeniesienia wiedzy z poziomu akademickiego na płaszczyznę zawodową. Poza kompetencjami specjalistycznymi, istotny jest także na rozwój kompetencji miękkich, społecznych – organizowane będą warsztaty i szkolenia dostosowane do potrzeb stażystów.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 29 kwietnia.

Więcej szczegółów n.t. programu znaleźć można na stronach ORLEN: http://www.orlen.pl/PL/Kariera/Aktualnosci/Strony/Trwa-rekrutacja-do-Programu-Sta%C5%BCowego-Kierunek-ORLEN-2018.aspx

 

Oferta w załączniku

Firma FINIS Poland sp. z o.o. działająca w branży sportowej poszukuje osoby specjalizującej się w zakresie e-commerce ze szczególnym naciskiem na obsługę sklepów internetowych (audyt, bieżąca modernizacja, stały monitoring ruchu), promocję w sieci i social media, pozycjonowanie w google, wdrożenie i obsługę systemu dropshipping.

Po odbyciu praktyk możliwość zatrudnienia.

Miejsce odbywania praktyk - Szczecin/Bezrzecze.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.