Wydarzenia

W dniu 12.12.2017 r. (wtorek) o godz. 10:15, wyjątkowo w sali 15 WI2, odbędzie się seminarium naukowe, podczas którego wyniki badań na temat: Automatic Detection of Game Engine Artifacts Using Full Reference Image Quality Metrics zaprezentuje mgr inż. Rafał Piórkowski z Zakładu Obrazowania Komputerowego.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do czynnego udziału w seminarium.

IT Academic Day 2017

IT Academic Day to wyjątkowe wydarzenie w kalendarzu każdego, kto wiąże swoją karierę z IT. Cykl konferencji informatycznych organizowanych co roku na uczelniach w całej Polsce przez studentów z Grup .NET to prawdziwa fiesta dla uczniów szkół średnich, studentów oraz zawodowców, których łączy jedno - fascynacja nowymi technologiami. 

Udział w nim to doskonała szansa na zapełnienie głów najbardziej aktualną wiedzą o nowoczesnych językach i narzędziach programistycznych dostarczonych m.in przez firmę Microsoft. Czeka nas kreatywny dzień spędzony na poznawaniu nowinek technicznych, innowacyjnych rozwiązań i niezliczonych możliwości budowania kariery w dynamicznej branży IT. Prelekcje prowadzone przez najlepszych ludzi z branży dadzą zastrzyk motywacji do samorozwoju każdemu uczestnikowi. 

Jest to także niezwykła szansa na nawiązanie nowych znajomości i porozmawiania z przedstawicielami uznanych firm informatycznych. W przyjaznej atmosferze możecie dowiedzieć się więcej o możliwościach, oczekiwaniach pracodawców i ich aktualnych projektach. Być może praca marzeń już na was czeka? 

 

Do zobaczenia na ITAD 2017 ! Nie zapomnijcie się zarejestrować na wydarzenie gdyż pozwoli wam to na wzięcie udziału w losowaniu nagród oraz skosztowania pysznej pizzy.

 

Główna strona wydarzenia oraz rejestracja: www.itad.zut.edu.pl

Absolwenci WI ZUT

Dziekan Wydziału Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie zaprasza na uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów wyższych, która odbędzie się w sobotę 16 grudnia 2017 r. o godz. 10.00 w auli Centrum Dydaktyczno-Badawczego Nanotechnologii przy al. Piastów 45 w Szczecinie.

W związku uroczystością prosimy absolwentów o wcześniejsze zgłaszanie się do Dziekanatu Wydziału Informatyki (pok. 12) w celu:

  • rozliczenia karty obiegowej (w przypadku jej braku absolwent nie otrzyma dyplomu),
  • pobrania odpisów dyplomu i suplementów,
  • odebrania indeksu i świadectwa dojrzałości.

Zachęcamy do podtrzymywania tradycji akademickich i wystąpienia w togach i biretkach. Togi uczelnia udostępnia bezpłatnie, natomiast absolwenci będą mogli zakupić biretkę akademicką w cenie 20 zł. Prosimy także o wcześniejsze przybycie w celu przygotowania się do uroczystości. Togi i biretki będą wydawane w szatni budynku Centrum Dydaktyczno-Badawczego Nanotechnologii w godzinach 9:00 – 9:50.

Mile widziany jest także udział w uroczystości osób towarzyszących.