Wydarzenia

Zapraszamy studentów, doktorantów i młodych naukowców poszukujących źródeł finansowania swoich badań oraz osoby zainteresowane wyjazdami stypendialnymi - na seminarium, które odbędzie się 27 kwietnia w siedzibie RCIiTT.

Seminarium będzie dotyczyło różnych możliwości finansowania badań oraz zasad przyznawania środków.Uczestnicy zapoznają się z wybranymi programami Narodowego Centrum Nauki, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz europejskimi możliwościami stypendialnymi z programu Horyzont 2020 dla młodych naukowców. Ponadto prelegenci powiedzą jak należy ułożyć poprawny plan działań aby dobrze zaplanować swoją karierę naukową. W tym celu zostaną Państwo również wprowadzeni w świat dobrego wniosku projektowego, poprzez omówienie tego, co należy ująć we wniosku, a czego nie, aby dostać grant. Prelegenci przedstawią także najczęściej popełniane błędy w aplikowaniu o projekty. Będzie również możliwość poznania absolwenta niektórych programów, który opowie jak w praktyce wygląda realizacja projektu.

Spotkanie odbędzie się 27 kwietnia w godz. 10:30 - 14:30 w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT.

Liczba miejsc jest ograniczona i obowiązuje wcześniejsza rejestracja na wydarzenie.

https://innowacje.zut.edu.pl/aktualnosci/seminarium-pn-zrodla-finansowania-badan-dla-mlodych-naukowcow

Sport vs narkotyki

Zapraszamy studentów ZUT do udziału w konkursie na zaprojektowanie i wykonanie plakatu, który będzie w ciekawy i inspirujący sposób  informował o zajęciach sportowych prowadzonych w ramach profilaktyki  uzależnień oraz promował modę na trzeźwość i unikanie sięgania po środki  odurzające i używki.

W konkursie zostanie przyznana nagroda ufundowana przez  Prorektora ds.  Studenckich Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie w kwocie 500 zł.

Prace należy złożyć do 8.05.2018 r

Więcej informacji na stronie beznarkotykow.zut.edu.pl

Firma GRYFTEC Embedded Systems zaprasza na II edycję szkolenia - Akademia testowania.  

Oferta skierowana jest do studentów i absolwentów szczecińskich uczelni kierunków związanych z IT:
  - Automatyka i robotyka
  - Mechatronika
  - Informatyka
  - oraz kierunków pokrewnych.

II edycja Akademii testowania startuje 09.V.2018r 

Spotykamy się raz w tygodniu o godz. 17:00 w siedzibie naszej firmy.  Poszczególne moduły poprowadzą nasi najlepsi testerzy, którzy pokażą Ci jak wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w wytwarzaniu i testowaniu urządzeń mikroprocesorowych. Testujemy urządzenia we współpracy z międzynarodowymi firmami na rynkach urządzeń morskich. Poprzez szkolenia pragniemy przekazać Ci swoją wiedzę i wspierać twoją karierę w dziedzinie testowania.

Jesteś kreatywny, lubisz poznawać nowe technologie, ciekawi Cię tematyka związana z testowaniem? Już dziś wyślij nam swoje zgłoszenie, dołącz do grona uczestników i sprawdź się w roli testera.
Ilość miejsc ograniczona!

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: https://gryftec.com/akademia-testowania