Formularz wyszukiwania
Zaloguj
Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej
--

  WI1, PONIEDZIAŁEK, 2019-05-27, godz: 08:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
1.08:15
12:00
WI-1- 003 pro
BP6_Ipz_P_36B
Jarosław Jankowski dr hab.inż.
Inżynierski projekt zespołowy - KPiUC
2.08:15
10:00
WI-1- 013 wyk
BP2_PDD_W_32
Artur Karczmarczyk mgr inż.
Programowanie dokumentów dynamicznych
3.08:15
10:00
WI-1- 011 lab
S1_I_L_111 B
Agnieszka Konys dr inż.
Programowanie 2
4.08:15
10:00
WI-1- 215 wyk
S1_I_W_12
Małgorzata Machowska-Szewczyk dr
Matematyka stosowana ze statystyką 2
5.08:15
10:00
WI-1- 317 lab
S1_I_L_113 A
Mirosław Mościcki dr inż.
Programowanie 2
6.08:15
10:00
WI-1- 128 wyk
BP2_Tp II_W_32
Agnieszka Olejnik-Krugły dr inż.
Technologie poligraficzne II
7.08:15
10:00
WI-1- 200 wyk
powt._2 sem._I
Marcin Pluciński dr inż.
Inżynierskie pakiety oprogramowania
8.08:15
10:00
WI-1- 307 lab
lato_S2_I_L_17
Marcin Prys mgr inż.
Modelowanie i analiza systemów
9.08:15
10:00
WI-1- 206 aud
BP6_LBWiIZ_A_3
Wojciech Sałabun dr inż.
Lingwistyczne bazy wiedzy i ich

  WI1, PONIEDZIAŁEK, 2019-05-27, godz: 10:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
10.10:15
12:00
WI-1- 215 wyk
S1_I_W_11
Joanna Banaś dr
Matematyka stosowana ze statystyką 2
11.10:15
13:00
WI-1- 128 wyk
S_I_POII_NMI_W
NABENDU CHAKI PRPOFESSOR
Nowoczesne metody informatyki - Przedmiot
12.10:15
12:00
WI-1- 316 lab
BP6_OzWMSI_L_3
Joanna Kołodziejczyk dr inż.
Obliczenia z wykorzystaniem metod
13.10:15
12:00
WI-1- 011 lab
S1_I_L_124 A
Agnieszka Konys dr inż.
Programowanie 2
14.10:15
12:00
WI-1- 303 lab
S1_I_L_120 B
Małgorzata Machowska-Szewczyk dr
Matematyka stosowana ze statystyką 2
15.10:15
12:00
WI-1- 308 lab
S1_I_L_210 A
Witold Maćków dr inż.
Systemy operacyjne II
16.10:15
12:00
WI-1- 007 pro
BP2_Ipz_P_32B
Bartłomiej Małachowski dr inż.
Inżynierski projekt zespołowy - MCP
17.10:15
12:00
WI-1- 317 lab
S1_I_L_122 B
Mirosław Mościcki dr inż.
Programowanie 2
18.10:15
12:00
WI-1- 010 lab
BP2_Tp II_L_32
Agnieszka Olejnik-Krugły dr inż.
Technologie poligraficzne II
19.10:15
12:00
WI-1- 307 pro
BP2_PAI_P_32D
Marcin Prys mgr inż.
Projektowanie aplikacji internetowych
20.10:15
12:00
WI-1- 304 pro
S1_IC_P_20 A
Leonard Rozenberg dr hab.inż.
Projektowanie usług informatycznych
21.10:15
12:00
WI-1- 310 lab
S1_IC_L_21 B
Przemysław Różewski dr hab.inż.
Zarządzanie wiedzą
22.10:15
12:00
WI-1- 313 lab
BP6_LBWiIZ_L_3
Wojciech Sałabun dr inż.
Lingwistyczne bazy wiedzy i ich
23.10:15
12:00
WI-1- 206 pro
S1_I_P_P.dyp.I
Piotr Sulikowski dr inż.
Pracownia dyplomowa I
24.10:15
12:00
WI-1- 200 aud
S1_I_A_123
Dariusz Sychel mgr inż.
Matematyka dyskretna
25.10:15
12:00
WI-1- 208 lab
BP2_IIiUS_L_32
Grzegorz Śliwiński dr inż.
Infrastruktura Internetu i usługi
26.10:15
12:00
WI-1- 315 lab
lato_S2_I_L_14
Sławomir Wernikowski mgr inż.
Programowanie sieciowe

  WI1, PONIEDZIAŁEK, 2019-05-27, godz: 12:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
27.12:15
14:00
WI-1- 011 lab
S1_I_L_110 A
Joanna Banaś dr
Matematyka stosowana ze statystyką 2
28.12:15
14:00
WI-1- 003 lab
S1_I_L_211 B
Piotr Bartków mgr
Bazy danych
29.12:15
14:00
WI-1- 307 pro
BP5_PGK_P_35B
Michał Chwesiuk mgr inż.
Programowanie gier komputerowych
30.12:15
16:00
WI-1- 003 pro
BP6_Ipz_P_36A
Jarosław Jankowski dr hab.inż.
Inżynierski projekt zespołowy - KPiUC
31.12:15
14:00
WI-1- 300 lab
PO1_RSIiO_L_16
Magdalena Kieruzel dr
Reinżyniering systemów informacyjnych
32.12:15
14:00
WI-1- 316 lab
BP6_OzWMSI_L_3
Joanna Kołodziejczyk dr inż.
Obliczenia z wykorzystaniem metod
33.12:15
14:00
WI-1- 317 lab
S1_I_L_112 B
Agnieszka Konys dr inż.
Programowanie 2
34.12:15
14:00
WI-1- 302 lab
BP6_JAD_L_36A
Marcin Korzeń dr hab.inż.
Języki analizy danych
35.12:15
14:00
WI-1- 313 lab
S1_I_L_210 B
Tomasz Lipczyński dr inż.
Bazy danych
36.12:15
14:00
WI-1- 303 lab
S1_I_L_111 B
Małgorzata Machowska-Szewczyk dr
Matematyka stosowana ze statystyką 2
37.12:15
14:00
WI-1- 308 lab
S1_I_L_212 A
Witold Maćków dr inż.
Systemy operacyjne II
38.12:15
16:00
WI-1- 007 pro
BP2_Ipz_P_32A
Bartłomiej Małachowski dr inż.
Inżynierski projekt zespołowy - MCP
39.12:15
14:00
WI-1- 010 lab
BP2_Tp II_L_32
Agnieszka Olejnik-Krugły dr inż.
Technologie poligraficzne II
40.12:15
14:00
WI-1- 309 lab
lato_S2_I_L_14
Marcin Pluciński dr inż.
Metody sztucznej inteligencji
41.12:15
14:00
WI-1- 129 aud
S1_I_A_115
Jan Rodziewicz-Bielewicz mgr inż.
Matematyka dyskretna
42.12:15
14:00
WI-1- 304 pro
S1_IC_P_21 B
Leonard Rozenberg dr hab.inż.
Projektowanie usług informatycznych
43.12:15
14:00
WI-1- 310 lab
S1_IC_L_21 A
Przemysław Różewski dr hab.inż.
Zarządzanie wiedzą
44.12:15
14:00
WI-1- 206 pro
S1_I_P_P.dyp.I
Piotr Sulikowski dr inż.
Pracownia dyplomowa I
45.12:15
14:00
WI-1- 200 aud
S1_I_A_114
Dariusz Sychel mgr inż.
Matematyka dyskretna
46.12:15
14:00
WI-1- 208 lab
BP2_IIiUS_L_32
Grzegorz Śliwiński dr inż.
Infrastruktura Internetu i usługi
47.12:15
14:00
WI-1- 315 lab
BP1_PWJS_L_31C
Sławomir Wernikowski mgr inż.
Programowanie w językach skryptowych

  WI1, PONIEDZIAŁEK, 2019-05-27, godz: 14:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
48.14:15
16:00
WI-1- 011 lab
S1_I_L_122 B
Joanna Banaś dr
Matematyka stosowana ze statystyką 2
49.14:15
16:00
WI-1- 128 wyk
PO1_RSIiO_W_16
Magdalena Kieruzel dr
Reinżyniering systemów informacyjnych
50.14:15
16:00
WI-1- 317 lab
BP1_TJPW_L_31B
Agnieszka Konys dr inż.
Techniki i języki programowania
51.14:15
16:00
WI-1- 302 lab
BP6_JAD_L_36B
Marcin Korzeń dr hab.inż.
Języki analizy danych
52.14:15
16:00
WI-1- 308 pro
S1_I_P_221 B
Mirosław Mościcki dr inż.
Inżynieria oprogramowania
53.14:15
16:00
WI-1- 129 aud
lato_S2_I_A_14
Marcin Prys mgr inż.
Modelowanie i analiza systemów
54.14:15
16:00
WI-1- 200 aud
S1_I_A_120
Jan Rodziewicz-Bielewicz mgr inż.
Matematyka dyskretna
55.14:15
16:00
WI-1- 206 aud
powt._2 sem._M
Leonard Rozenberg dr hab.inż.
Makro i mikroekonomia
56.14:15
16:00
WI-1- 215 wyk
S1_IC_W_2
Przemysław Różewski dr hab.inż.
Zarządzanie wiedzą

  WI1, PONIEDZIAŁEK, 2019-05-27, godz: 16:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
57.16:15
18:00
WI-1- 208 lab
S1_IC_L_21 B
Magdalena Kieruzel dr
Zarządzanie projektami
58.16:15
18:00
WI-1- 309 lab
S1_I_L_210 B
Krzysztof Kraska dr inż.
Systemy operacyjne II
59.16:15
18:00
WI-1- 308 pro
S1_I_P_210 A
Mirosław Mościcki dr inż.
Inżynieria oprogramowania
60.16:15
18:00
WI-1- 200 aud
S1_I_A_112
Jan Rodziewicz-Bielewicz mgr inż.
Matematyka dyskretna
61.16:15
18:00
WI-1- 307 lab
S1_IC_L_20 A
Maciej Roszkowski dr inż.
Wirtualizacja i przetwarzanie rozproszone
62.16:15
18:00
WI-1- 310 lab
S1_IC_L_20 B
Przemysław Różewski dr hab.inż.
Zarządzanie wiedzą

  WI1, PONIEDZIAŁEK, 2019-05-27, godz: 18:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
63.18:15
20:00
WI-1- 308 pro
S1_I_P_212 A
Mirosław Mościcki dr inż.
Inżynieria oprogramowania
64.18:15
20:00
WI-1- 307 lab
powt._2 sem._S
Maciej Roszkowski dr inż.
Systemy operacyjne