W dniu 11.01.2021 r. rozpoczynamy nabór na VI edycję SP Programowanie komputerów.
Termin rekrutacji upływa 16.02.2021 r. O przyjęciu decyduje kolejność złożenia kompletu dokumentów.
Studia podyplomowe Programowanie komputerów skierowane są do szerokiego kręgu osób zainteresowanych podstawami programowania. Z oferty mogą skorzystać zarówno osoby poszukujące zatrudnienia jak i aktywne zawodowo, które chciałyby spróbować swoich sił w dynamicznie rozwijającej się branży IT i przygotować do pracy w pożądanym obecnie zawodzie programisty. Jedynym warunkiem jaki stawiamy naszym kandydatom jest ukończenie studiów wyższych.
Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną i wysoko wykwalifikowaną kadrę Wydziału Informatyki, która szczególny nacisk kładzie na praktyczne nabywanie umiejętności. W miłej i twórczej atmosferze słuchacze będą mogli zapoznać się od podstaw z tajnikami programowania i tworzenia stron WWW.
Zajęcia rozpoczną się w marcu 2021 roku, a zakończą w styczniu 2022 roku i będą odbywały się w trybie niestacjonarnym, w postaci jedno lub dwudniowych zjazdów w weekendy (łącznie ok. 70h w semestrze).
Całkowity koszt studiów wynosi 3.000 zł., płatny w dwóch ratach.
Zasady rekrutacji:
Wymagania stawiane kandydatom:
Warunkiem przyjęcia na studia podyplomowe jest rejestracja za pośrednictwem Internetowego Systemu Rekrutacyjnego oraz złożenie następujących dokumentów:
Nabór przewidziany jest na 18 osób. O przyjęciu na Studia Podyplomowe decyduje kolejność złożenia kompletu dokumentów.
Dokumenty należy dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą na adres:
Wydział Informatyki ZUT w Szczecinie
ul. Żołnierska 49, 71-210 Szczecin
Renata Zielińska (p.105)
z dopiskiem „Studia podyplomowe Programowanie komputerów”
Telefon kontaktowy: 91 449 56 63
Ważne:
Wysyłając dokumenty pocztą należy pamiętać, aby kserokopia dyplomu potwierdzona była notarialnie.
W przypadku składania dokumentów osobiście, należy mieć przy sobie oryginały dokumentów do potwierdzenia ich zgodności na miejscu.
W związku z procedurami wprowadzonymi na czas epidemii, przed wizytą na Wydziale Informatyki, kandydata prosi się o uprzedni kontakt telefoniczny pod nr 91 449 56 63 w celu potwierdzenia tej wizyty.
Czym są FaaS Wars?
To globalny 3-miesięczny konkurs programistyczny, polegający na napisaniu kodu umożliwiającego sterowanie robotem poruszającym się po polu bitwy i strzelanie laserami, tak aby mógł walczyć z innym robotem zbudowanym przez innych uczestników.
Celem gry jest pokonanie "wrogiego" robota, nauka serverless, a przy tym zabawa połączona z rywalizacją oraz zdobycie wygranej
Co miesiąc rozdajemy nagrody pieniężne!
Przydatne linki do rozpoczęcia zabawy:
- Zasady gry, szczegółowe informacje: https://faaswars.nimbella.com/
- Link do zgłoszenia robota https://nimbots-apigcp.
- Szczegółowy poradnik jak zbudować robota (przykład w JavaScript, ale logikę można zaimplementować w dowolnym języku) https://nimbella.com/blog/
Szanowni Państwo,
Informuję, że w związku z zapobieganiem rozprzestrzeniania się epidemii COVID-19 na Wydziale Informatyki, zajęcia dydaktyczne w dniach od 7 stycznia do 2 lutego 2021 r. realizowane będą nadal w formie kształcenia na odległość zgodnie z obowiązującym planem zajęć w systemie e-dziekanat.
Dziekan Wydziału Informatyki
W listopadzie rozpocznie się kolejna odsłona CodersCamp – największego otwartego kursu programowania webowego w Polsce. To już 6. edycja projektu non-profit organizowanego przez stowarzyszenie CodersCrew. Tym razem kurs odbędzie się w 100% online i otwarty jest dla chętnych z całej Polski.
Kurs obejmuje:
Rekrutacja trwa od 28 października do 8 listopada 2020
Więcej szczegółów w wydarzeniu:
https://www.facebook.com/
oraz na stronie:
https://coderscamp.pl/