Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej

RCIiTT - Szkolenie on-line: E-commerce: Jak rozpocząć sprzedaż na Amazon

Amazon jest największą na świecie platformą e-commerce, a sprzedaż za jej pośrednictwem wydaje się skutecznym sposobem na sprzedaż produktów do klientów w Europie. Czy jest to jednak marketplace dla każdego? Żeby się o tym przekonać zapraszamy do udziału w szkoleniu on-line, które odbędzie się w dniu 9 grudnia 2020 r. o godz.: 10:00.

Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli firm, które planują sprzedaż na platformie Amazon.

Więcej informacji na stronie: https://innowacje.zut.edu.pl/

Rekrutacja do Erasmus Student Network

Lokalna sekcja Erasmus Student Network prowadzi rekrutację nowych członków – praca na rzecz ESN, organizacji wspierającej i promującej międzynarodową mobilność studencką w Europie i działającej zgodnie z hasłem „students helping students” jest niepowtarzalną okazją rozwoju osobistego, nawiązania nowych znajomości i rozwoju kompetencji (w tym organizacyjnych oraz językowych) oraz doświadczenia będących prawdziwym atutem w rozwoju kariery.

Spotkanie informacyjne on-line dla zainteresowanych zaplanowano w dniu 28 listopada 2020 o 19:00 na platformie Google Meets, link do spotkania zostanie opublikowany na profilu FB wydarzenia.

Rekrutacja za pośrednictwem formularza elektronicznego trwa do 1 grudnia.

RCIiTT - Szkolenie on-line: Firmy Jutra - nowy program wsparcia dla firm

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza start`upy oraz osoby planujące założenie działalności gospodarczej na szkolenie, które pomoże wykorzystać szanse działania w sieci na rzecz zwiększenia liczby klientów, przychodów i zysków w ramach nowego programu Firma Jutra, realizowanego przez Google i PFR. Szkolenie odbędzie się 3 grudnia o godz. 10:00.

Podczas szkolenia dowiedzą się Państwo jakie elementy mają wpływ na widoczność strony internetowej firmy w wyszukiwarce, na co warto zwrócić uwagę tworząc treści na stronę, jakie możliwości daje wizytówka na Mapach Google, jakich narzędzi używać przy przygotowywaniu listy słów kluczowych dla witryny firmy, jak mierzyć ruch na stronie i wiele innych.

Więcej informacji na stronie: https://innowacje.zut.edu.pl