Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej
 1. Na wizytę przyjdź bez osoby towarzyszącej.
  Jeśli Twoja sytuacja wymaga obecności opiekuna lub innej osoby, przed wizytą prosimy uprzedzić o tym mailowo Wydziałową Komisję Rekrutacyjną (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
 2. Wraz z wymaganym kompletem dokumentów nie zapomnij zabrać ze sobą dowodu osobistego oraz oryginałem świadectwa maturalnego w celu okazania komisji.
 3. Podczas wizyty miej założoną maseczkę i rękawiczki oraz zachowuj wymaganą odległość 2 m od innych osób.
 4. Po wejściu na wydział znajdziesz oznaczone stanowisko z płynem do dezynfekcji rąk, użyj go nawet jeśli masz założone rękawiczki jednorazowe.
 5. Strefa dla kandydatów znajduje się w holu wydziału, a stanowisko komisji rekrutacyjnej odgrodzone jest przesłoną ochronną umożliwiającą przekazanie dokumentów.
 6. Zalecane jest posiadanie własnego długopisu. W przypadku jego braku środki piśmiennicze będą udostępniane i po każdym użyciu będą dezynfekowane.
 7. W celu złożenia dokumentów na wydziale może przebywać jeden kandydat na stanowisko komisji.
  „Jeśli wchodząc zobaczysz, że przy stanowisku komisji rekrutacyjnej znajduje się już osoba, zaczekaj przed wejściem. Pamiętaj o zachowaniu bezpiecznej odległości – 2 m od innych.”
 8. Interesanci, którzy przejawiają objawy chorobowe (np. katar, kaszel, itp.) nie będą obsługiwani.