Formularz wyszukiwania
Zaloguj
Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej

Aktualności studenckie

Dzień informacyjny dla Studentów i Doktorantów ZUT

Myślisz o studiach lub praktykach za granicą? A może chcesz podjąć pracę w renomowanej firmie? Albo założyć własną firmę, lub zostać na uczelni i rozwijać międzynarodową karierę naukową?

Przyjdź na DZIEŃ INFORMACYJNY, 14 LISTOPADA 2019 r. o godz. 13 a podpowiemy Ci co i kiedy zrobić, żeby spełniły się Twoje zawodowe marzenia! 

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT (RCIiTT), przy ul. Jagiellońskiej 20-21 w Szczecinie, 14 listopada 2019r. o godz. 13:00. Organizatorami są: Biuro Karier, Dział Mobilności Międzynarodowej, Ośrodek Informacji Patentowej i Normalizacyjnej oraz Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT (RCIiTT). Dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Z powodu awarii naszej strony internetowej proszę o rejestrację wysyłając mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Akademicki Szczecin

Przed Tobą ostatni rok studiów, praca dyplomowa, a może rozprawa doktorska? Twoje wyniki w nauce, osiągnięcia, a także zaangażowanie w rozwój Szczecina są wyjątkowe? Weź udział w konkursie i dołącz do grona stypendystów bądź laureatów nagrody Prezydenta Miasta Szczecin! Sprawdź, czy się kwalifikujesz i aplikuj! #weźstypednium, #odbierznagrodę! Więcej szczegółów znajdziesz na stronie www.stypendia.szczecin.eu

Machine Learning Group

Zapraszamy wszystkich studentów oraz członków koła MLG na I otwarte spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 22.10.2019 roku o godz. 16:00 w sali 215, Wydział Informatyki, ul. Żołnierska 49.

Informacje o działalności koła: http://mlg.edu.pl/

KickOff

Nadeszła jesień, nadszedł nowy semestr, a co za tym idzie nadchodzi KickOff. Dołącz do nas już 17.10.2019 w sali 126 o 16:15
Dowiecie się o naszych planach, możliwościach dawanych przez Grupę .Net oraz jak dołączyć w nasze szeregi. Dołącz do nas a droga na szczyty stanie przed Tobą otworem.

Wydarzenie na FB.

Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły konkurs skierowany do studentów I i/lub II stopnia uczelni publicznych i niepublicznych na terenie Polski, którzy będą bronili swoje prace dyplomowe w roku akademickim 2019/2020. Aby wziąć udział w projekcie należy wybrać temat swojej pracy dyplomowej z zakresu lotnictwa pasażerskiego i transportu cargo, napisać innowacyjną, popartą ciekawymi badaniami pracę, obronić ją a następnie zgłosić do konkursu.

Obszar tematyczny Konkursu obejmuje m. in.:

  • modele biznesowe linii lotniczych,
  • nowoczesne technologie w sektorze lotniczym,
  • wykorzystanie Big Data i zaawansowanej analityki w optymalizacji procesów biznesowych w sektorze usług lotniczych.

Do wygrania są nagrody pieniężne (10.000 zł dla Zwycięzcy!), bilety lotnicze i płatne staże u narodowego przewoźnika. Organizator przewiduje również nagrody dla promotora najlepszej pracy magisterskiej oraz najlepszej pracy licencjackiej/inżynierskiej.

Obronione prace, wraz z kompletem dokumentów należy wysłać od 10.05.2020 roku do 30.09.2020 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.lot.com/konkurs