Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej

Ankieta studenta/doktoranta - semestr zimowy 2019/2020

LpWydziałWypełnioneOczekiwane[%]
1WEkon38131040136,66%
2WNoZiR1919626430,64%
3WI64122727523,51%
4WE27041387519,49%
5WBiHZ27891460719,09%
6WTMiT886532916,63%
7WIMiM27001825214,79%
8WKSiR1389995513,95%
9WTiICh991753713,15%
10WBiA31052405812,91%

 

Wyniki archiwalne

icon Wyniki ankietyzacji 2018-2019 semestr letni [65.2K] icon Wyniki ankietyzacji 2018-2019 semestr zimowy [67.9K]