Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej

Oferty pracy i praktyk

QT Swiss Development Praca w QT Swiss Development to przede wszystkim styczność z najnowszymi technologiami w branży automotive. Należymy do dużej grupy QT Swiss i realizujemy projekty dla najbardziej prestiżowych klientów, takich jak: Volkswagen, Audi, BMW, Mercedes, Tesla, Lexus, Jaguar oraz wielu innych. Obecnie zatrudniamy już ponad 750 osób, a międzynarodowe doświadczenie i szeroki zakres kompetencji
high-tech pozwalają nam podejmować coraz śmielsze wyzwania biznesowe.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Junior C#/ERP Developer

Lokalizacja: Szczecin

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Tworzenie nowych oraz rozwój istniejących aplikacji,
  • Rozwój systemu ERP (Microsoft Dynamics NAV),
  • Udział w analizach, testach oraz wdrożeniach wytworzonego oprogramowania,
  • Czytanie i sporządzanie dokumentacji technicznej oprogramowania.

WYMAGANIA:

  • Znajomość zagadnień programowania obiektowego i podstawowych wzorców projektowych,
  • Znajomość języka C#,
  • Znajomość relacyjnych baz danych i systemu kontroli wersji np. Git,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym,
  • Mile widziane studia techniczne (informatyka).

OFERYJEMY:

  • Wdrożenie w system ERP,
  • Uczestnictwo w realizacji międzynarodowych projektów dla renomowanych Klientów,
  • Pracę w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia możliwość pracy zdalnej),
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Dofinansowanie do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego,
  • Pracę w młodym zespole o płaskiej strukturze,
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie: średnie, preferowane wyższe techniczne (informatyczne lub pokrewne - przy wykształceniu pokrewnym co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku);

  • Bardzo dobra znajomość systemów MS Windows 10 / 11;

  • Wiedza z zakresu: sprzętu komputerowego, drukarek stacjonarnych, mobilnych, urządzeń wielofunkcyjnych oraz urządzeń mobilnych opartych o system Android;

  • Umiejętność diagnostyki problemów ze sprzętem komputerowym, oprogramowaniem systemów operacyjnych, biurowych oraz sieci komputerowej;

  • Znajomość podstaw administracji Active Directory;

  • Znajomość pakietu Microsoft 365: Outlook, Word, Excel, SharePoint, Teams;

  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem centralami telefonicznymi;

Wymagania dodatkowe:

  • Umiejętność analitycznego, szybkiego myślenia;

  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów;

  • Kreatywność oraz chęć uczenia się;

  • Znajomość systemu stosowanych w Państwowej Inspekcji Sanitarnej będzie dodatkowym atutem;

  • Znajomość centrali telefonicznych Call-eX (Datera) będzie dodatkowym atutem;

  • Znajomość technologii VoIP będzie dodatkowym atutem;

Zakres zadań:

  • Instalacja i obsługa sprzętu komputerowego z systemem MS Windows 10 / 11;

  • Zapewnienie wsparcia technicznego dla użytkowników w zakresie sprzętu komputerowego, zainstalowanego oprogramowania (system operacyjny, oprogramowanie biurowego), obsługi sieci komputerowej itp.;

  • Przygotowywanie sprzętu komputerowego dla użytkowników końcowych;

  • Prowadzenie ewidencji użytkowanego sprzętu komputerowego oraz oprogramowania (dedykowany system informatyczny);

  • Prowadzenie szkoleń stanowiskowych z obsługiwanych systemów operacyjnych oraz pakietów biurowych dla pracowników;

  • Udział w projektach wdrożeniowych, opracowywanie wymagań technicznych i funkcjonalnych w ramach prac rozwojowych istniejącego systemu informatycznego oraz nowych wdrożeń;

  • Opracowywanie dokumentacji przetargowej oraz udział w postępowaniach przetargowych w ramach sprzętu komputerowego oraz oprogramowania;

Osoby zainteresowane, spełniające wyżej wymienione wymagania, proszone są o składanie ofert do dnia 31 sierpnia 2022r. (curriculum vitae, listu motywacyjnego, kserokopii dokumentów potwierdzających wykształcenie) osobiście w kancelarii WSSE w Szczecinie lub za pośrednictwem Poczty Polskiej na adres
Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinie ul. Spedytorska 6/7, 70-632 Szczecin,

IDEE Spółka Jawna

IDEE Spółka Jawna - firma z dwudziestopięcioletnim doświadczeniem w sprzedaży i wdrażaniu systemów, urządzeń oraz usług w sektorze IT w tym systemów elektronicznej i fizycznej kontroli dostępu, systemów elektronicznego archiwum i obiegu dokumentów – DMS, będąca krajowym partnerem czołowych producentów rynku światowego zatrudni na stanowisko

Junior Developer (młodszy programista)

osobę, która chciałaby na dłużej związać się z programowaniem, rozwijać się w tej dziedzinie i kreatywnie współpracując z resztą zespołu, zająć się min:

  • Analizą wymagań klientów,
  • Rozszerzaniem funkcjonalności systemów ERP / DMS,
  • Przygotowywaniem interfejsów systemów,
  • Tworzeniem aplikacji,
  • Optymalizacją kodu,
  • Tworzeniem dokumentacji technicznej i instrukcji użytkownika,
  • Udziałem w projektach wdrożeniowych systemów oraz wsparciem użytkowników.

Jeśli Ci to odpowiada, to dobrze, żebyś:

  • Posiadał(a) umiejętność programowania w oparciu o .NET lub JAVA,
  • Znał(a) relacyjne bazy danych,
  • Miał(a) zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • Cechował(a) się samodzielnością w działaniu i dobrą organizacją pracy,
  • Posiadał(a) wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej oraz wysoką kulturę osobistą,
  • Chciał(a) się ciągle doskonalić,
  • Znał(a) język angielski lub niemiecki na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
  • I był(a) gotowy(a) żeby czasem wyjechać służbowo na 1-3 dni.

Jeśli dodatkowo będziesz:

  • Miał(a) umiejętność programowania w VBscript / VBA,
  • Znał(a) PHP, HTML, XML, CSS,
  • I miał(a) prawo jazdy kategorii B

to w naszych oczach zyskasz przewagę nad konkurencją.

W uznaniu Twoich umiejętności oferujemy min.:

  • Umowę o pracę na pełen etat lub kontrakt B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia, powierzonych obowiązków i osiąganych wyników,
  • Atrakcyjny system motywacyjny,
  • Mentoring,
  • Możliwość podwyższenia kwalifikacji oraz udział w ciekawych projektach,
  • Interesującą pracę w firmie zaawansowanych i nowoczesnych technologii informatycznych,
  • Komfortowe warunki pracy wraz z możliwością przyszłej pracy zdalnej,
  • Niezbędne do pracy narzędzia informatyczne oraz co najważniejsze
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole zgranych i ambitnych ludzi.

Masz pytania – zadzwoń!

601 75-49-18

Cognitran

Cognitran is an industry-leading software company with a variety of clients in the automotive sector.
As part of our ongoing expansion, we have an excellent opportunity for talented students to join our internship program.
This is a great opportunity to take your first steps in a commercial development environment.

We offer professional development through mentorship and progressive development tasks and possibility of permanent employment upon successful completion of the internship.

To excel in this role you need to:

  • Be a proactive developer who is not afraid to openly discuss current architecture and solutions and suggest improvements.
  • Be able to communicate effectively in both Polish and English.
  • Work well within a team, share knowledge and understand that team success depends on its members supporting each other.
  • Take ownership of your responsibilities.
  • Have solid foundations in Java and web development.

Your day to day tasks will include:

  • Write high quality, maintainable code.
  • Participate in team meetings.
  • Review code produced by your team members.
  • Follow XP practices.

Tools we use:

  • IntelliJ IDEA
  • GitHub and Bitbucket
  • Gradle and Maven
  • Jenkins
  • AWS
  • Docker
  • Slack
  • JIRA

Benefits:

  • Friendly work environment
  • Training and conferences
  • Fruit, snacks and drinks in the office
  • Integration events, team lunches and celebration of success
  • No dress code
  • Bicycle parking
  • Gym at the office

Informacje: Agata Kubiak, tel. +48 605098117, agata.kubiak@cognitran.com

Na zgłoszenia czekamy do końca czerwca 2022.

Więcej informacji o firmie: https://www.cognitran.com/