Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej

Oferty pracy i praktyk

Praktyki HOT

NCDC House of Talents

Program NCDC House of Talents - to więcej niż praktyki – to wyjątkowa opcja, dzięki której możesz rozwinąć swoje umiejętności w zakresie programowania i realizacji projektu.

Wszystkie elementy praktyk zostały stworzone z wykorzystaniem skutecznego modelu nauczania, wymiany wiedzy i współpracy doświadczonych programistów z adeptami programu.

Poszukujemy osób z entuzjazmem, ciekawością
i zdolnością do nauki

NCDC zapewnia uczestnikom praktyczne doświadczenie związane z karierą poprzez realizację projektu w pełnym jego cyklu. Jest to świetna forma do nawiązania kontaktu z wszystkimi członkami zespołu projektowego, współpracy z profesjonalistami i dowiedzenia się więcej o możliwościach rozwoju w branży IT.

Zostań kolejnym uczestnikiem NCDC House of Talents

Do rekrutacji zapraszamy studentów informatyki i tych wszystkich,  którzy chcą doskonalić swoje umiejętności programistyczne w symulacji środowiska projektowego, wykorzystując najnowsze technologie i rozwiązania dostępne na rynku.

Stos technologiczny wykorzystywany w realizowanych projektach w ramach praktyk:

Frontend:

 • Angular
 • TypeScript
 • JavaScript
 • HTML5
 • SCSS
 • NPM

Backend:

 • SpringBoot
 • Java
 • Gradle
 • Hibernate
 • JPA
 • PostgreSQL

Pozostałe:

 • GIT
 • REST
 • Websocket

Rekrutacja 28.04.2022-21.06.2022

Aby dołączyć do programu należy przejść 2 etapowy proces rekrutacji, który składa się z:

Testu z wiedzy

Zadania programistycznego w JAVA

Więcej informacji

Masz wątpliwości czy program jest dla Ciebie? Chcesz dołączyć, ale praktyki kolidują Ci z innym ważnym wydarzeniem? Napisz do nas mail lub zadzwoń. Spróbujemy znaleźć najlepsze rozwiązanie.

NCDC House of Talents
ul. Bartosza Głowackiego 4
70-238 Szczecin, Poland

tel: +48 669 500 316
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bądź na bieżąco - Facebook: NCDCHoT
www.hot.ncdc.eu

Praktyki HOT  

Firma TietoEVRY uruchamia kolejną edycję płatnych praktyk - Inkubator w obszarze rozwiązań radiowych związanych z 4 i 5G. Jeżeli posiadasz bazowe kompetencje w programowaniu w języku C, a Linuxowa konsola nie jest Ci straszna, aplikuj: https://tiny.pl/9qr11.

Korzyści dla Ciebie: rozwój kompetencji w zakresie nowoczesnych technologii radiowych przy wsparciu doświadczonych trenerów oraz szansa rozpoczęcia pracy w jednym z zespołów pracujących w 4 i 5G.

Kiedy: wrzesień - październik (2 miesiące).

Gdzie: biuro TietoEVRY (Piastów Office Centre w Szczecinie) lub tryb hybrydowy (w zależności od sytuacji pandemicznej).

Czego się nauczysz: pracując nad projektem dotyczącym uproszczonego systemu radiowego, uczestnicy rozwiną swoje umiejętności pracy zespołowej, programowania w języku C oraz poznają podstawy testowania stworzonego softu, a to wszystko przeplatane będzie zdobywaniem wiedzy z zakresu LTE i 5G.

Ile zarobisz: 3 000 zł brutto.

Zgłoszenia: do 31 lipca 2021 r.

Zapraszamy wszystkich pasjonatów IT chcących z sukcesami budować swoją karierę zawodową!

House of Talents w NCDC

Program praktyk letnich dedykowany dla pasjonatów programowania

HoT to nasze autorskie podejście do tematu praktyk letnich. Filozofia projektu opiera się na połączeniu elementów typowego projektu komercyjnego z tym, czego studenci oczekują od praktyk wakacyjnych. Czy można z “prawdziwej pracy” odrzucić wszystko to, co powoduje, że jest ona “poważna” i dalej się uczyć? Można! Sednem nauki jest część wspólna obu obszarów. W House of Talents realizujemy te założenia dodając do nich FUN.

House of Talents 2021 to już szósta odsłona programu.

W tym roku, ze względu na niepewność wynikającą z pandemii COVID-19, kolejny raz program będzie prowadzony zdalnie, a uczestnicy będą pracować w miejscu zamieszkania, a nie w siedzibie NCDC.

Rekrutacja do programu praktyk letnich rozpoczyna się 01 czerwca 2021 i potrwa do 14 czerwca 2021.

Program trwa przez 6 tygodni i odbędzie się w dwóch edycjach:

House of Talents #6.1  28 czerwca- 06 sierpnia

House of Talents #6.2  26 lipca- 03 września

Kto może zgłosić się do programu?

Program praktyk letnich House of Talents  adresowany jest do studentów informatyki oraz wszystkich pasjonatów programowania, którzy chcą zdobyć praktyczną wiedzę z programowania i realizacji projektów oraz cenne doświadczenie zawodowe.

Do programu przyjmujemy osoby, które najlepiej poradzą sobie z 3 etapową rekrutacją.

Co oferujemy?

 • dobrą atmosferę
 • zabawę
 • kreatywną pracę
 • uczymy ale pozostawiamy też sporo miejsca na popełnianie błędów i ich naprawianie – w końcu porażki uczą nas najwięcej.

Spośród doświadczonych programistów NCDC, wybraliśmy Mentorów, których zadaniem będzie uczestniczenie z Wami w codziennych stand-upach, wspieranie w rozwiązywaniu problemów projektowych, cotygodniowe uczestniczenie w retrospekcjach oraz prowadzenie regularnego code review.

Doświadczony Scrum Master zadba o to, abyście podczas praktyk mogli skupić się wyłącznie na kodowaniu, tak aby zrealizowany projekt był zgodny z oczekiwaniami Project Managera.

Jak zaplanowaliśmy praktyki?

Każda edycja House of Talents to pełen cykl życia projektu wytwarzania oprogramowania. Wszystkie projekty są realizowane w scrumie. Będziesz mieć możliwość poznania w praktyce co oznaczają poszczególne role projektowe. Projekty wymagają użycia technologii, z którymi później możesz spotkać się w codziennej pracy developera.

 

CHCĘ DOŁĄCZYĆ!

 

House of Talents w NCDC - plakat

 

 

Zapraszamy Studentów Wydziału Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie do zdobycia cennego doświadczenia w ramach PROGRAMU „STAŻ 2021” w firmie PROFI-DATA Sp. z o.o.
Oferta skierowana jest do studentów ostatnich lat studiów II stopnia (4 i 5rok) oraz do studentów kończących studia I stopnia (licencjat), którzy nie planują dalszej kontynuacji studiów na stopniu II.
Szukamy osób zainteresowanych tworzeniem oprogramowania i rozpoczęciem kariery zawodowej w pasjonującej i dającej ogromne możliwości rozwoju branży IT.
Na zgłoszenia czekamy do 26 maja.
Szczegóły w załączniku icon PROFI-DATA Staz 2021 - ogłoszenie WI ZUT [585.5K]