Formularz wyszukiwania
Zaloguj
Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej
--

  WI1, ŚRODA, 2019-11-13, godz: 08:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
1.08:15
10:00
WI-1- 315 lab
S1_I_L_115A
Piotr Błaszyński dr inż.
Programowanie 1
2.08:15
10:00
WI-1- 303 lab
S1_I_L_210B
Przemysław Klęsk dr hab.inż.
Algorytmy 2
3.08:15
10:00
WI-1- 215 wyk
S1_I_W_12
Małgorzata Machowska-Szewczyk dr
Matematyka stosowana ze statystyką 1
4.08:15
10:00
WI-1- 302 lab
S1_I_L_210A
Witold Maćków dr inż.
Systemy operacyjne
5.08:15
10:00
WI-1- 013 wyk
S2_I_W_1
Piotr Piela dr inż.
Matematyka obliczeniowa
6.08:15
10:00
WI-1- 129 pro
S1_I_P.dypl.II
Bożena Śmiałkowska dr hab.
Pracownia dyplomowa II
7.08:15
10:00
WI-1- 317 lab
S1_I_L_214A
Gerard Wawrzyniak mgr inż.
Algorytmy 2

  WI1, ŚRODA, 2019-11-13, godz: 10:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
8.10:15
12:00
WI-1- 215 wyk
S1_I_W_11
Joanna Banaś dr
Matematyka stosowana ze statystyką 1
9.10:15
12:00
WI-1- 315 lab
S1_I_L_124A
Piotr Błaszyński dr inż.
Programowanie 1
10.10:15
12:00
WI-1- 303 lab
S1_I_L_220B
Przemysław Klęsk dr hab.inż.
Algorytmy 2
11.10:15
12:00
WI-1- 128 aud
lato_S2_I_A_14
Tomasz Lipczyński dr inż.
Ochrona własności intelektualnej
12.10:15
12:00
WI-1- 200 aud
S1_I_A_123
Małgorzata Machowska-Szewczyk dr
Matematyka stosowana ze statystyką 1
13.10:15
12:00
WI-1- 302 lab
S1_I_L_221B
Witold Maćków dr inż.
Systemy operacyjne
14.10:15
12:00
WI-1- 007 lab
S1_I_L_124B
Mirosława Marciniak dr
Wprowadzenie do informatyki
15.10:15
12:00
WI-1- 206 pro
S1_I_P.dypl.II
Andrzej Piegat prof.dr hab.inż.
Pracownia dyplomowa II
16.10:15
12:00
WI-1- 313 lab
S2_I_L_1A
Piotr Piela dr inż.
Matematyka obliczeniowa
17.10:15
12:00
WI-1- 129 pro
S1_I_P.dypl.II
Bożena Śmiałkowska dr hab.
Pracownia dyplomowa II
18.10:15
12:00
WI-1- 317 lab
S1_I_L_221A
Gerard Wawrzyniak mgr inż.
Algorytmy 2

  WI1, ŚRODA, 2019-11-13, godz: 12:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
19.12:15
14:00
WI-1- 129 aud
S1_I_A_113
Joanna Banaś dr
Matematyka stosowana ze statystyką 1
20.12:15
14:00
WI-1- 303 lab
S1_I_L_213A
Anna Barcz dr inż.
Metody numeryczne
21.12:15
14:00
WI-1- 309 lab
PO1_J.Python_L
Aneta Bera mgr inż.
Język Python
22.12:15
14:00
WI-1- 315 lab
S1_I_L_122A
Piotr Błaszyński dr inż.
Programowanie 1
23.12:15
14:00
WI-1- 010 lab
S1_I_L_111A
Kamil Bortko mgr
Wprowadzenie do informatyki
24.12:15
14:00
WI-1- 003 lab
BP2_Sztsi_L_42
Piotr Buczyński dr
Systemy zarządzania treścią serwisów
25.12:15
14:00
WI-1- 316 lab
S1_I_L_124B
Mykhailo Fedorov dr inż.
Programowanie 1
26.12:15
14:00
WI-1- 128 wyk
BP6_Psisi_W
Artur Karczmarczyk mgr inż.
Programowanie systemów i aplikacji
27.12:15
14:00
WI-1- 307 lab
BP6_Mwmc_L_46A
Magdalena Kieruzel dr
Marketing w mediach cyfrowych
28.12:15
14:00
WI-1- 310 wyk
BP1_Mpb_W
Tomasz Lipczyński dr inż.
Modelowanie procesów biznesowych
29.12:15
14:00
WI-1- 200 aud
S1_I_A_114
Małgorzata Machowska-Szewczyk dr
Matematyka stosowana ze statystyką 1
30.12:15
14:00
WI-1- 007 lab
S1_I_L_124A
Mirosława Marciniak dr
Wprowadzenie do informatyki
31.12:15
14:00
WI-1- 206 pro
S1_I_P.dypl.II
Andrzej Piegat prof.dr hab.inż.
Pracownia dyplomowa II
32.12:15
14:00
WI-1- 313 lab
S2_I_L_1B
Piotr Piela dr inż.
Matematyka obliczeniowa
33.12:15
14:00
WI-1- 302 lab
PO1_J.C#_L_A
Walery Rogoza prof.dr hab.inż.
Język C#
34.12:15
14:00
WI-1- 308 lab
PO1_J.Python_L
Dariusz Sychel mgr inż.
Język Python

  WI1, ŚRODA, 2019-11-13, godz: 14:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
35.14:15
16:00
WI-1- 129 aud
S1_I_A_124
Joanna Banaś dr
Matematyka stosowana ze statystyką 1
36.14:15
16:00
WI-1- 309 lab
PO1_J.Python_L
Aneta Bera mgr inż.
Język Python
37.14:15
16:00
WI-1- 010 lab
S1_I_L_114A
Kamil Bortko mgr
Wprowadzenie do informatyki
38.14:15
16:00
WI-1- 315 lab
BP2_Sztsi_L_42
Piotr Buczyński dr
Systemy zarządzania treścią serwisów
39.14:15
16:00
WI-1- 316 lab
S1_I_L_113B
Mykhailo Fedorov dr inż.
Programowanie 1
40.14:15
16:00
WI-1- 011 lab
BP6_Psisi_L_36
Artur Karczmarczyk mgr inż.
Programowanie systemów i aplikacji
41.14:15
16:00
WI-1- 307 lab
BP6_Mwmc_L_46B
Magdalena Kieruzel dr
Marketing w mediach cyfrowych
42.14:15
16:00
WI-1- 300 lab
PO1_J.Java_L_A
Krzysztof Kraska dr inż.
Język Java
43.14:15
16:00
WI-1- 310 lab
BP1_Mpb_L_31
Tomasz Lipczyński dr inż.
Modelowanie procesów biznesowych
44.14:15
16:00
WI-1- 200 aud
S1_I_A_122
Małgorzata Machowska-Szewczyk dr
Matematyka stosowana ze statystyką 1
45.14:15
16:00
WI-1- 007 lab
S1_I_L_113A
Mirosława Marciniak dr
Wprowadzenie do informatyki
46.14:15
16:00
WI-1- 313 lab
BP6_Ss_L_46B
Piotr Piela dr inż.
Systemy symulacyjne
47.14:15
16:00
WI-1- 003 lab
Er+_zima_1 sem
Łukasz Radliński dr
Software engineering (wi)
48.14:15
16:00
WI-1- 302 lab
PO1_J.C#_L_B
Walery Rogoza prof.dr hab.inż.
Język C#
49.14:15
16:00
WI-1- 308 lab
PO1_J.Python_L
Dariusz Sychel mgr inż.
Język Python

  WI1, ŚRODA, 2019-11-13, godz: 16:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
50.16:15
18:00
WI-1- 309 lab
PO1_J.Python_L
Aneta Bera mgr inż.
Język Python
51.16:15
18:00
WI-1- 011 lab
BP6_Psisi_L_36
Artur Karczmarczyk mgr inż.
Programowanie systemów i aplikacji
52.16:15
18:00
WI-1- 300 lab
PO1_J.Java_L_B
Krzysztof Kraska dr inż.
Język Java
53.16:15
18:00
WI-1- 007 lab
S1_I_L_114B
Mirosława Marciniak dr
Wprowadzenie do informatyki
54.16:15
18:00
WI-1- 304 lab
S1_I_L_32A
Izabela Rejer dr hab.
Systemy internetowe
55.16:15
18:00
WI-1- 302 lab
PO1_J.C#_L_C
Walery Rogoza prof.dr hab.inż.
Język C#
56.16:15
18:00
WI-1- 308 lab
PO1_J.Python_L
Dariusz Sychel mgr inż.
Język Python

  WI1, ŚRODA, 2019-11-13, godz: 18:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
57.18:15
20:00
WI-1- 309 lab
PO1_J.Python_L
Aneta Bera mgr inż.
Język Python
58.18:15
20:00
WI-1- 300 lab
PO1_J.Java_L_C
Krzysztof Kraska dr inż.
Język Java
59.18:15
20:00
WI-1- 200 aud
powt._3 sem._M
Małgorzata Machowska-Szewczyk dr
Matematyka stosowana ze statystyką III
60.18:15
20:00
WI-1- 304 lab
S1_I_L_34B
Izabela Rejer dr hab.
Systemy internetowe